دنیای امروز ما ملزومات و نیازمندیهای خود را داراست و بایستی خود را با امکانات و ابزارهای حال بروز کرد و استفاده و بهره برداریهای مطلوب را از آن برد.

وبلاگ “نوجه ده نیوز” در سال ۱۳۸۵ به همت جوانان این دیار که در قالب “انجمن خبری نوجه ده” فعالیت می کردند کار خود را آغاز نمود. هرچند در همان ابتدا فعالیت این وبلاگ به چشم نمی آمد و با مشکلات و کاستی هایی مواجه بود ولی به مرور با درج و انتشار مطالب فرهنگی،تاریخی و اطلاع رسانی  “نوجه ده نیوز” هر روز پربارتر و غنی تر پا در عرصه ی دهکده جهانی گذاشت و خوشبختانه مورد استقبال اهالی نوجه ده و همشهریان ساکن نمین ، اردبیل ، تهران و دیگر شهرها قرار گرفت.

اکثر قریب مخاطبین آشنایی خود با این وبلاگ را از طریق موتورهای جستجو همچون گوگل عنوان می کردند و بیشتر در کامنتهای خود از این فعالیت اطلاع رسانی تجلیل بعمل می اوردند.

حال با گذشت شش سال از آغاز بکار “نوجه ده نیوز” که جز اولین وبلاگهای روستایی شهرستان نمین در این سالها بود.متولیان امر تصمیم بر آن گرفتند که در آینده نزدیک با توجه به استعداد و داشته ها ، منابع انسانی و فرهیختگان قریه نوجه ده- وبسایت جامع روستای نوجه ده راه اندازی شود.

بعد از راه اندازی وبسایتهای جامع سلام نمین – سلام اردبیل – میناباد – ویلکیج و عنبران  اینک قرعه بنام روستای نوجه ده خورده است تا در مرحله  دیگری از حیات مجازی خود شاهد تجربه ی متفاوت تر و جامع تری باشد. که این تحولات آغازگر حرکتی نو در استان و الگوی مناسبی برای دیگر شهرستانهای اردبیل است.حرکتی که توسط جوانان فرهنگ پرور شهرستان نمین در سال ۸۸ شروع و نمایان شده است.

از دوستان و همشهریان گرامی درخواست می شود که متولیان را مورد حمایت معنوی و مادی خود قرار دهند تا بتوانند به فعالیتهای فرهنگی خود بمانند گذشته و هم اکنون در عرصه ی حرفی ایی تری بنمایش بگذارند.

در آینده صفحه ی نوجه ده در شبکه های اجتماعی(فیس بوک و … ) راه اندازی می شود. خواسته و انتظار ما این است که با حمایت شما عزیزان همچنان در فضای مجازی نام و آوازه روستای نوجه ده را زنده و جاودانه نماییم و این دیار را بعنوان یک روستای فرهنگی ، هنری و تاریخی به دهکده جهانی معرفی نماییم.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

معرفی مهندس مهرداد واهبی نوجه ده

عضو کمیته فنی متناظر ماشین‌ابزار ایران (ISO/ISIRI TC 39)  ...

طرح تولید پوشاک در ناحیه صنعتی نوجه ده اردبیل اجرا می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: ...

"علی قلی زاده نوجه ده" به شارلوا بلژیک پیوست

علی قلی زاده نوجه ده مهاجم جوان تیم ملی ، با ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما