nojehdeh4کمال الدین پیرموذن از مردم فرهنگ پرور شهرستان نمین(نمین،ویلکیچ،عنبران،میناباد و …) به جهت حمایت از وی در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی‌تقدیر و تشکر نموده و فعالیتهای مستمرفرهنگی و اطلاع رسانی وبسایت “سلام نمین” را ارج نهاد.این نماینده مجلس نمین را “آیینه تمام نمای تاریخ و طبیعت ایران زمین” دانست.

متن مصاحبه اختصاصی وبسایت جامع شهرستان نمین با کمال الدین پیرموذن نماینده مردم شریف اردبیل ، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی‌در ذیل مشاهده می‌فرمایید.این گفتگو در ساختمان خانه ملت(بهارستان) تهیه و تنظیم شده است.
پیرموذن نماینده مردم اردبیل ، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی‌به “سلام نمین” گفت:همانطور که استحضار دارید نمین از نظر منابع انسانی از اشخاص و فرهیختگان آگاه و عالم و متمدن در سطح شمالغرب کشور برخوردار بوده و همچنین از لحاظ موقعیت محدوده ی نمین از سطح خوب و بالایی برخوردار می‌باشد.
عضو فراکسیون محیط زیست مجلس افزود: به یاد می‌آورم که در گذشته سفیر کشور نیوزلند از جنگل فندقلو و گردنه ی زیبای حیران دیدن نمود،ایشان اذعان داشتند که طبیعت بی نظیر شهرستان نمین با کل طبیعت و منابع طبیعی کشور نیوزلندبرابری می‌کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: می‌بایست از تمام پتانسیل نمین که هم مرز کشور آذربایجان است استفاده و بهره برداری مطلوب را برد.

وی ادامه داد: از خلق و خوی محجوبانه هم کیش‌های خودم که فی مابین خود دارند، هم اهل تسنن و هم اهل تشیع  که در بهترین شکل ممکن با صمیمیت در کنار یکدیگر کار و فعالیت می‌نمایندتقدیر می‌نمایم که این مسئله درسی بزرگ برای بنده است.
نماینده اردبیل،نمین ، نیر و سرعین با این جمله صحبتهایش را خاتمه داد:من امیدوارم با همت همکارانم در خانه ملت در شأن نمین و فرهنگ و مدنیت نمین که آیینه تمام نمای تاریخ و طبیعت ایران زمین است، خدمتگزار آنها بوده و تلاش نماییم.

 

+فیلم سخنرانی جناب آقای کمال الدین پیرموذن در صحن علنی مجلس شورای اسلامی‌:

 

 

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

"علی قلی زاده نوجه ده" به شارلوا بلژیک پیوست

علی قلی زاده نوجه ده مهاجم جوان تیم ملی ، با ...

"زینب علیزاده نوجه ده" در تیم منتخب شنای استان اردبیل

❇️ منتخب شنا ، دانش آموز " زینب علیزاده " فرزند ...

علی قلیزاده نوجه ده در لیست 24 نفره تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه

علی_قلی_زاده_نوجه_ده در لیست ۲۴ نفره تیم ملی ایران در جام ...

احداث زمین ورزشی والیبال و فوتبال در نوجه ده

⚽️ شروع احداث زمین ورزشی والیبال و  فوتبال در روستای ...

نصب ایستگاه اتوبوس در نوجه ده

💢 نصب ایستگاه اتوبوس (اردبیل-نمین) در ورودی روستای نوجه ده ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما