فرماندار نمین

سید تقی دریتم، فرماندارشهرستان  نمین در خصوص برگزاری نخستین نمایشگاه عکس طبیعت نمین به خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی آسبینه گفت: از بزرگترین رویداد فرهنگی و هنری تاریخ شهرستان نمین حمایت می کنیم.

 

ایشان اذعان داشتند: هدفی که متولیان این رویداد فرهنگی و هنری دارند والاست و بایستی از آن حمایت و پشتیبانی نمود. وی توجه به فرهنگ و هنر را مهم دانست و از ادارات ذیربط خواست در این جهت از متولیان عرصه فرهنگ و هنر شهرستان حمایت کنند.

فرماندار شهرستان نمین در ادامه اظهار داشت: با برپایی چنین رویدادهایی که باعث تبلیغ شهرستان نمین درکشور شده و موجب جلب و جذب گردشگر و تقویت صنعت توریسم و گردشگری منطقه می شود استقبال می نماییم و بشخصه بسیار خرسندم و برخود می بالم که چنین جوانان مستعد و خلاق ، هنرمند و علاقه مند به سرزمین خود در اختیار داریم و برای آنان آرزوی موفقیت در هرچه باشکوه تر برگزار شدن نخستین نمایشگاه عکس نمین می نمایم.

دریتم اذعان داشت: در چند سال گذشته فضای سایبری شهرستان رشد قابل ملاحظه ای نسبت به شهرستانهای اطراف و شمالغرب کشور داشته است و راه اندازی چندین وبسایت جامع برای نمین و روستاهای تابع بیانگر همین موضوع است و بسیاری از ایرانیان داخل و خارج از کشور آشنایی خود با نمین را از طریق این وبسایتها و فضای مجازی عنوان کرده اند.

وی در پایان به آسبینه گفت: وبسایتها و پایگاههای خبری نظیر آسبینه ، سلام نمین ، ویلکیج و… در این مدت اخبار و مطالب فرهنگی و تاریخی منطقه را بخوبی انعکاس داده اند.

IMG 8196 1024x682 فرماندار نمین:از بزرگترین رویداد فرهنگی و هنری تاریخ شهرستان نمین حمایت می کنیم

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

کمک یک میلیارد ریالی بانک ملی به مدارس روستا/احداث کتابخانه

کمک مالی یک میلیارد ریالی بانک ملی ایران به توسعه ...

نوجه ده در نقشه گردشگری استان اردبیل

نام روستای نوجه ده در نقشه گردشگری استان اردبیل که ...

تصویری از تله مبارزه با حشرات مزرعه

تصویری ازآبیاری مزرعه سیب زمینی و تله مبارزه با [حشرات مزرعه] روستای ...

بیوگرافی داوود قنبری نوجه ده، بازیگر سینما و تلویزیون

💢بیوگرافی بازیگر سینما و تلویزیون: «داوود قنبری نوجه ده» فرزند محبوب ...

دریاچه سوها نگین آبی کوه های نمین+تصاویر

📸سوها (که سوآ هم تلفظ می‌شود) نام روستایی کوچک در ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما