فرماندار نمین

سید تقی دریتم، فرماندارشهرستان  نمین در خصوص برگزاری نخستین نمایشگاه عکس طبیعت نمین به خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی آسبینه گفت: از بزرگترین رویداد فرهنگی و هنری تاریخ شهرستان نمین حمایت می کنیم.

 

ایشان اذعان داشتند: هدفی که متولیان این رویداد فرهنگی و هنری دارند والاست و بایستی از آن حمایت و پشتیبانی نمود. وی توجه به فرهنگ و هنر را مهم دانست و از ادارات ذیربط خواست در این جهت از متولیان عرصه فرهنگ و هنر شهرستان حمایت کنند.

فرماندار شهرستان نمین در ادامه اظهار داشت: با برپایی چنین رویدادهایی که باعث تبلیغ شهرستان نمین درکشور شده و موجب جلب و جذب گردشگر و تقویت صنعت توریسم و گردشگری منطقه می شود استقبال می نماییم و بشخصه بسیار خرسندم و برخود می بالم که چنین جوانان مستعد و خلاق ، هنرمند و علاقه مند به سرزمین خود در اختیار داریم و برای آنان آرزوی موفقیت در هرچه باشکوه تر برگزار شدن نخستین نمایشگاه عکس نمین می نمایم.

دریتم اذعان داشت: در چند سال گذشته فضای سایبری شهرستان رشد قابل ملاحظه ای نسبت به شهرستانهای اطراف و شمالغرب کشور داشته است و راه اندازی چندین وبسایت جامع برای نمین و روستاهای تابع بیانگر همین موضوع است و بسیاری از ایرانیان داخل و خارج از کشور آشنایی خود با نمین را از طریق این وبسایتها و فضای مجازی عنوان کرده اند.

وی در پایان به آسبینه گفت: وبسایتها و پایگاههای خبری نظیر آسبینه ، سلام نمین ، ویلکیج و… در این مدت اخبار و مطالب فرهنگی و تاریخی منطقه را بخوبی انعکاس داده اند.

IMG 8196 1024x682 فرماندار نمین:از بزرگترین رویداد فرهنگی و هنری تاریخ شهرستان نمین حمایت می کنیم

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

معرفی مهندس مهرداد واهبی نوجه ده

عضو کمیته فنی متناظر ماشین‌ابزار ایران (ISO/ISIRI TC 39)  ...

طرح تولید پوشاک در ناحیه صنعتی نوجه ده اردبیل اجرا می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: ...

"علی قلی زاده نوجه ده" به شارلوا بلژیک پیوست

علی قلی زاده نوجه ده مهاجم جوان تیم ملی ، با ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما