فرماندار شهرستان نمین اظهار داشت: نمین از ظرفیت و پتانسیل بسیار خوبی برای جذب گردشگر برخوردار است و با تداوم برگزاری جشنواره هایی همچون جشنواره عکس طبیعت نمین می توان بصورت شایسته برای صنعت توریسم منطقه تبلیغ نمود.

به گزارش سلام نمین ، در جلسه‌ای که با حضور فرماندار شهرستان نمین و سخنگوی جشنواره عکس طبیعت نمین که در فرمانداری نمین برگزار شد. سید تقی دریتیم فرماندارنمین نسبت به حمایت از نخستین جشنواره سراسری عکس طبیعت نمین تاکید کرد و اذعان داشت که در مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس طبیعت نمین در تهران حضور خواهد یافت.وی در ادامه خاطر نشان کرد: فرمانداری شهرستان از سرمایه گذاری در منطقه حمایت و پشتیبانی می کند.

در این جلسه علی حقی سخنگوی نخستین جشنواره عکس طبیعت نمین از زحمات بی دریغ فرماندار و مسئولین در همکاری و مشارکت با دبیرخانه جشنواره عکس تقدیر و تشکر نمود. وی در ادامه افزود: در نمایشگاهی که در تهران به همین مناسبت از یکم تا دهم شهریورماه در نگارخانه زرنا برگزار می شود از مسئولین استانی و سرمایه گذاران و اساتید دانشگاه دعوت شده است تا بدین نحو بتوانیم سهم کوچکی در جذب گردشگر و سرمایه گذاری در صنعت توریسم شهرستان نمین داشته باشیم. حقی تاکید کرد: اقبال و تقاضای همشهریان مقیم تهران به سرمایه گذاری در نمین بسیار خوب بوده و با برپایی این نمایشگاه آنان می توانند با فرصتهای جدید و بکرسرمایه گذاری در نمین بیشتر آشنا شوند.

علی حقی اذعان داشت: درخواستهای سرمایه گذاری در چند بخش احداث هتل و رستوران، دهکده سلامت(توریسم درمانی) و احداث کمپ تیم های ملی(توریسم ورزشی) و طبیعت گردی و … در شهرستان نمین بالاخص منطقه فندقلو از طرف نمینی های مقیم تهران در خلال برگزاری جشنواره شده است که می توان از این جریان بهره برداری مطلوب را برای شهرستان برد.

وی افزود: تاثیرات مفید برگزاری جشنواره عکس طبیعت نمین در آینده نمود بارزتر و بیشتری خواهد یافت بطوریکه با برپایی نمایشگاه عکس طبیعت نمین در پایتخت ، نمین بمدت ده روز در صدر اخبار جراید و خبرگزاریهای کشور قرار خواهد گرفت و همین مسئله تبلیغ تاثیرگذاریست که برای شهرستان نمین ثبت و ماندگار خواهد شد.

به گزارش سلام نمین، سخنگوی جشنواره عکس طبیعت شهرستان نمین در خاتمه اظهار داشت: در این جشنواره ۱۱۹ هنرمند شرکت داشته اند که ۵۵ عکس منتخب در نمایشگاه عکس طبیعت نمین به نمایش عموم در خواهد آمد و به نفرات برتر جوایز نقدی و تندیس جشنواره اهدا خواهد شد.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

معرفی مهندس مهرداد واهبی نوجه ده

عضو کمیته فنی متناظر ماشین‌ابزار ایران (ISO/ISIRI TC 39)  ...

طرح تولید پوشاک در ناحیه صنعتی نوجه ده اردبیل اجرا می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: ...

"علی قلی زاده نوجه ده" به شارلوا بلژیک پیوست

علی قلی زاده نوجه ده مهاجم جوان تیم ملی ، با ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما