golizadeh

بازیکن تیم ملی نوجوانان ایران با بیان اینکه کسی فکر نمی‌کرد ایران مقابل آرژانتین بایستد، گفت: اگرچه می‌توانستیم در این بازی بهتر باشیم اما نشان دادیم تیم ایران در آینده می‌تواند عملکرد بهتری داشته باشد.
به گزارش وبسایت جامع روستای نوجه ده، علی قلی‌زاده نوجه ده درباره دیدار این تیم مقابل آرژانتین اظهار کرد: بازی خوبی بود و تیم ما موقعیت‌های زیادی به دست آورد. ما البته می‌توانستیم از فرصت‌هایمان بهتر استفاده کنیم. به هرحال اولین بازی سخت بود و تلاش می‌کنیم در بازی‌های آینده جبران کنیم.

golizadeh3

وی در پاسخ به اینکه به نظر در برخی از صحنه ها بازیکنان از خودگذشتگی کمتری داشتند و به هم‌تیمی‌هایشان کمتر پاس می‌دادند، آیا این به خاطر استرس ناشی از بازی با آرژانتین بود، اظهار کرد: به هرحال شرایط ورزشگاه و جوی که در آن بود شاید باعث شده که عملکرد ما در بعضی از صحنه‌ها اینطور دیده شود. بازی اول شاید کم‌دقتی بازیکنان را به دنبال داشته اما هیچ‌وقت نباید این را به پای خودخواهی گذاشت. همه ما دوست داریم تیم‌مان برنده شود و برایمان فرقی نمی‌کند چه کسی گل می‌زند.

بازیکنان تیم نوجوانان درباره بازی با کانادا و اتریش نیز گفت: چند مسابقه از بازی‌های این دو تیم را دیده‌ایم و کادرفنی عملکردشان را برای ما آنالیز کرده‌اند. همه تیم‌هایی که به جام جهانی آمده‌اند خوب و قوی هستند. ما سعی می‌کنیم با قدرت بیشتری مقابل کانادا و سپس اتریش بازی کنیم تا برنده باشیم.

golizadeh2

قلی‌زاده نوجه ده در پاسخ به اینکه چه جایگاهی را برای ایران در این دوره از رقابت‌ها پیش‌بینی می‌کنید نیز گفت: در بازی اول شاید خیلی‌ها فکر می‌کردند ایران توانایی رویارویی با آرژانتین را نداشته باشد. آرژانتین هم قدرتمند بود اما فکر می‌کنم به خوبی مقابلشان ایستادیم و فکر می‌کنم یک تساوی عملکرد تیم ایران را نشان می‌دهد که این تیم می‌تواند در آینده شرایط بهتری داشته و نتایج بهتری هم بگیرد. /ایسنا

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

معرفی مهندس مهرداد واهبی نوجه ده

عضو کمیته فنی متناظر ماشین‌ابزار ایران (ISO/ISIRI TC 39)  ...

طرح تولید پوشاک در ناحیه صنعتی نوجه ده اردبیل اجرا می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: ...

"علی قلی زاده نوجه ده" به شارلوا بلژیک پیوست

علی قلی زاده نوجه ده مهاجم جوان تیم ملی ، با ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما