golizadeh

بازیکن تیم ملی نوجوانان ایران با بیان اینکه کسی فکر نمی‌کرد ایران مقابل آرژانتین بایستد، گفت: اگرچه می‌توانستیم در این بازی بهتر باشیم اما نشان دادیم تیم ایران در آینده می‌تواند عملکرد بهتری داشته باشد.
به گزارش وبسایت جامع روستای نوجه ده، علی قلی‌زاده نوجه ده درباره دیدار این تیم مقابل آرژانتین اظهار کرد: بازی خوبی بود و تیم ما موقعیت‌های زیادی به دست آورد. ما البته می‌توانستیم از فرصت‌هایمان بهتر استفاده کنیم. به هرحال اولین بازی سخت بود و تلاش می‌کنیم در بازی‌های آینده جبران کنیم.

golizadeh3

وی در پاسخ به اینکه به نظر در برخی از صحنه ها بازیکنان از خودگذشتگی کمتری داشتند و به هم‌تیمی‌هایشان کمتر پاس می‌دادند، آیا این به خاطر استرس ناشی از بازی با آرژانتین بود، اظهار کرد: به هرحال شرایط ورزشگاه و جوی که در آن بود شاید باعث شده که عملکرد ما در بعضی از صحنه‌ها اینطور دیده شود. بازی اول شاید کم‌دقتی بازیکنان را به دنبال داشته اما هیچ‌وقت نباید این را به پای خودخواهی گذاشت. همه ما دوست داریم تیم‌مان برنده شود و برایمان فرقی نمی‌کند چه کسی گل می‌زند.

بازیکنان تیم نوجوانان درباره بازی با کانادا و اتریش نیز گفت: چند مسابقه از بازی‌های این دو تیم را دیده‌ایم و کادرفنی عملکردشان را برای ما آنالیز کرده‌اند. همه تیم‌هایی که به جام جهانی آمده‌اند خوب و قوی هستند. ما سعی می‌کنیم با قدرت بیشتری مقابل کانادا و سپس اتریش بازی کنیم تا برنده باشیم.

golizadeh2

قلی‌زاده نوجه ده در پاسخ به اینکه چه جایگاهی را برای ایران در این دوره از رقابت‌ها پیش‌بینی می‌کنید نیز گفت: در بازی اول شاید خیلی‌ها فکر می‌کردند ایران توانایی رویارویی با آرژانتین را نداشته باشد. آرژانتین هم قدرتمند بود اما فکر می‌کنم به خوبی مقابلشان ایستادیم و فکر می‌کنم یک تساوی عملکرد تیم ایران را نشان می‌دهد که این تیم می‌تواند در آینده شرایط بهتری داشته و نتایج بهتری هم بگیرد. /ایسنا

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

انتخاب علی قلی‌زاده نوجه‌ده بعنوان 11 بازیکن برتر نیم فصل اول لیگ برتر

⚽️ علی قلی‌زاده نوجه‌ده، بازیکن نمینی‌الاصل از سوی سایت پرطرفدار ...

حضور بهنام مددی نوجه ده بعنوان جوان موفق در برنامه پایش شبکه یک+فیلم

مهندس "بهنام مددی نوجه ده" در مسابقه جوان موفق سال در ...

مصاحبه اختصاصی شبکه سبلان با جوان کارآفرین اهل نوجه ده+تصاویر

🎥مصاحبه برنامه تلويزيوني اقتصاديميز شبكه سبلان با "امید یوسفی نوجه ...

حضور امید یوسفی نوجه ده بعنوان جوان موفق در شبکه یک سیما+فیلم

💢امید یوسفی نوجه ده شب گذشته در برنامه پایش شبکه ...

نیروگاه برق با سوخت زباله توسط جوانان نوجه ده در نمین احداث می شود

اردبیل - ایرنا- فرماندار نمین گفت: نیروگاه تولید برق با ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما