pirmoazen کمال الدین پیرموذن

شهرستان نمین دارای نماینده مستقل در مجلس شورای اسلامی می شود.

کمال الدین پیرموذن در گفتگوی اختصاصی خود با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی آسبینه گفت: همانطور که قبلاْ در مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس طبیعت نمین در نگارخانه خطایی اردبیل در جمع اهالی شریف نمین اعلام نمودم طرح اختصاص نماینده مستقل برای شهرستان نمین در مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان اردبیل مطرح شده است و مردم نیز سالها درخواست اختصاص نماینده مستقل را از مسوولین داشته اند.

نماینده مردم اردبیل،نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: با توجه به قابلیت های  بالقوه بسیار بالای شهرستان نمین در بخش صنعت، معدن و گردشگری، در سال های اخیر اقداماتی برای بهره گیری از این استعداد های شهرستان به عمل آمده است که با در نظر گرفتن نماینده ای مستقل برای این شهرستان اقدامات موثرتر و با شتاب بیشتری در جهت توسعه پایدار و پیشرفت در خور منطقه صورت می پذیرد. وی خاطرنشان کرد: این در حالی است که شتاب توسعه و رشد منطقه موجبات فراهم آمدن کار و رفاه بیشتر مردمان شهرستان اردبیل را نیز در پی خواهد داشت.

عضو کمیسیون صنعت و معدن مجلس اظهار داشت: در اصل ۶۴ قانون اساسی تصریح شده تعداد نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن عوامل جمعیت سیاسی جغرافیایی و نظایر آنها پس از هر ۱۰ سال اضافه شود. وی افزود: در این اصل آمده که ۲۰ نماینده می تواند پس از سپری شدن این مدت به جمع مجلسی ها افزوده  شود.

pirmoazen کمال الدین پیرموذن

به گزارش وبسایت جامع روستای نوجه ده به نقل از آسبینه، پیرموذن در پایان خاطرنشان کرد: طرح اختصاص نماینده مستقل به نمین را بنده به شخصه و بجد پیگیر آن هستم و امیدوارم با همکاری دیگر اعضای مجمع نمایندگان به نتیجه برسد.

گفتنی است در حال حاضر طرح افزایش تعداد نمایندگان به ۳۱۰ نماینده در کمیسیون شوراها مطرح بوده که در صورت تصویب در صحن علنی مجلس این مصوبه اجرایی خواهد شد.  

شهرستان نمین دروازه شرقی استان اردبیل واقع شده و به علت همجواری با جمهوری آذربایجان از موقعیت سوق الجیشی و حساسی برخوردار است که لزوم توجه به توسعه همه جانبه و رفع مشکلات اهالی منطقه در مناطقی با چنین ویژگی را دو چندان می کند.

يک ديدگاه

  1. […] پیرموذن اختصاص نماینده مستقل به شهرستان نمین در وبسایت… شهرستان نمین دارای نماینده مستقل در مجلس شورای اسلامی می شود. کمال الدین پیرموذن در گفتگوی اختصاصی خود با خبرنگار […]

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

معرفی مهندس مهرداد واهبی نوجه ده

عضو کمیته فنی متناظر ماشین‌ابزار ایران (ISO/ISIRI TC 39)  ...

طرح تولید پوشاک در ناحیه صنعتی نوجه ده اردبیل اجرا می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: ...

"علی قلی زاده نوجه ده" به شارلوا بلژیک پیوست

علی قلی زاده نوجه ده مهاجم جوان تیم ملی ، با ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما