کمک مالی به وبسایت نوجه ده همشهریان گرامی ؛ خواهشمند است در خصوص کمکهای مالی برای تامین هزینه های هاستینگ وبسایت جامع روستای نوجه ده و هزینه های جاری آن با مدیریت وبسایت مکاتبه و تماس حاصل فرمایید٬ تا با توسعه وبسایت بتوانیم خدمات جدید و متنوعی را به عموم همشهریان ارایه دهیم و اطلاع رسانی جامعی درباره آن منطقه با کمک و همکاری شما عزیزان داشته باشیم.

همانطور که مستحضرید وبسایت جامع روستای نوجه ده نمین جزو اولین وبسایتهای جامع شهرستان نمین بوده و با تلاش گروهی از جوانان این مرزو بوم با هزینه شخصی طراحی و راه اندازی شده است. با این حال که نوجه ده ایها از سالیان گذشته دارای وبلاگ خبری بنام “نوجه ده نیوز” بودند و همین وبلاگ نیز با استقبال همشهریان نیز مواجه شد و با توسعه آن در سال ۹۱ وبسایت جامع روستا راه اندازی و درعرصه فضای مجازی استان اردبیل و شمالغرب کشور خودنمایی کرد.

علی هذا برای تامین هزینه های هاستینگ(فضای هاست ٬ دامنه) وبسایت و هزینه های جاری و تبلیغات نیازمند کمک و همکاری همشهریان فرهنگ پرور آن منطقه است . هریک از همشهریان با توجه به علاقمندی خود می تواند در این طرح فرهنگی و اطلاع رسانی سهیم باشد. با توجه به نظرات پیشنهادی و حمایتهای مادی و معنوی دوستان و همشهریان می توان وبسایت را در مقوله های فرهنگی و هنری و آموزشی و … توسعه داد. راه اندازی سیستم پیام کوتاه و انتشار کتاب٬ بولتن ٬ بروشور و پوستر در تهران٬ اردبیل و نمین بخشی از فعالیتهای آینده تیم راهبردی و تحریریه وبسایت جامع روستای نوجه ده نمین می باشد.

در سالجاری وبسایت جامع نوجه ده با مشارکت و همکاری دیگر وبسایتهای جامع شهرستان حضور فعال و چشمگیری در برگزاری نخستین جشنواره سراسری عکس طبیعت نمین داشته است و توانسته نام این دیار را در داخل و خارج از کشور متبلور و نمایان سازد. بی شک این فعالیتها با حمایتها و همکاری دیگر شهروندان میسر و تداوم نخواهد داشت.

لذا از تمام دوستداران ادب ٬ فرهنگ و مدنیت وتاریخ سرزمینمان دعوت بعمل می آید در جهت پیشبرد اهداف عالی متولیان وبسایتهای جامع استان اردبیل و شهرستان نمین ٬ آنها را مورد حمایت و توجه خود قرار دهند.

شالوده و زیربنای گسترش هر کشور ، فرهنگ است . (ارد بزرگ)

ساختمان دهیاری نوجه ده

۲ ديدگاه

 1. Vote -1 Vote +1میتا
  گفت:

  عالی بود.
  بهتره در پایگاههای بسیج و مساجد یک سری اطلاع رسانی صورت بگیره تا هم به این مسئله رسیدگی بشه و هم تعداد مراجعین به سایت بیشتر بشه.
  با آرزوی موفقیت شما.

 • RSS
 • Delicious
 • Digg
 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Youtube

معرفی مهندس مهرداد واهبی نوجه ده

عضو کمیته فنی متناظر ماشین‌ابزار ایران (ISO/ISIRI TC 39)  ...

طرح تولید پوشاک در ناحیه صنعتی نوجه ده اردبیل اجرا می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: ...

"علی قلی زاده نوجه ده" به شارلوا بلژیک پیوست

علی قلی زاده نوجه ده مهاجم جوان تیم ملی ، با ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما