کمک مالی به وبسایت نوجه ده همشهریان گرامی ؛ خواهشمند است در خصوص کمکهای مالی برای تامین هزینه های هاستینگ وبسایت جامع روستای نوجه ده و هزینه های جاری آن با مدیریت وبسایت مکاتبه و تماس حاصل فرمایید٬ تا با توسعه وبسایت بتوانیم خدمات جدید و متنوعی را به عموم همشهریان ارایه دهیم و اطلاع رسانی جامعی درباره آن منطقه با کمک و همکاری شما عزیزان داشته باشیم.

همانطور که مستحضرید وبسایت جامع روستای نوجه ده نمین جزو اولین وبسایتهای جامع شهرستان نمین بوده و با تلاش گروهی از جوانان این مرزو بوم با هزینه شخصی طراحی و راه اندازی شده است. با این حال که نوجه ده ایها از سالیان گذشته دارای وبلاگ خبری بنام “نوجه ده نیوز” بودند و همین وبلاگ نیز با استقبال همشهریان نیز مواجه شد و با توسعه آن در سال ۹۱ وبسایت جامع روستا راه اندازی و درعرصه فضای مجازی استان اردبیل و شمالغرب کشور خودنمایی کرد.

علی هذا برای تامین هزینه های هاستینگ(فضای هاست ٬ دامنه) وبسایت و هزینه های جاری و تبلیغات نیازمند کمک و همکاری همشهریان فرهنگ پرور آن منطقه است . هریک از همشهریان با توجه به علاقمندی خود می تواند در این طرح فرهنگی و اطلاع رسانی سهیم باشد. با توجه به نظرات پیشنهادی و حمایتهای مادی و معنوی دوستان و همشهریان می توان وبسایت را در مقوله های فرهنگی و هنری و آموزشی و … توسعه داد. راه اندازی سیستم پیام کوتاه و انتشار کتاب٬ بولتن ٬ بروشور و پوستر در تهران٬ اردبیل و نمین بخشی از فعالیتهای آینده تیم راهبردی و تحریریه وبسایت جامع روستای نوجه ده نمین می باشد.

در سالجاری وبسایت جامع نوجه ده با مشارکت و همکاری دیگر وبسایتهای جامع شهرستان حضور فعال و چشمگیری در برگزاری نخستین جشنواره سراسری عکس طبیعت نمین داشته است و توانسته نام این دیار را در داخل و خارج از کشور متبلور و نمایان سازد. بی شک این فعالیتها با حمایتها و همکاری دیگر شهروندان میسر و تداوم نخواهد داشت.

لذا از تمام دوستداران ادب ٬ فرهنگ و مدنیت وتاریخ سرزمینمان دعوت بعمل می آید در جهت پیشبرد اهداف عالی متولیان وبسایتهای جامع استان اردبیل و شهرستان نمین ٬ آنها را مورد حمایت و توجه خود قرار دهند.

شالوده و زیربنای گسترش هر کشور ، فرهنگ است . (ارد بزرگ)

ساختمان دهیاری نوجه ده

۲ ديدگاه

 1. Vote -1 Vote +1میتا
  می‌گه:

  عالی بود.
  بهتره در پایگاههای بسیج و مساجد یک سری اطلاع رسانی صورت بگیره تا هم به این مسئله رسیدگی بشه و هم تعداد مراجعین به سایت بیشتر بشه.
  با آرزوی موفقیت شما.

 • RSS
 • Delicious
 • Digg
 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Youtube

کمک یک میلیارد ریالی بانک ملی به مدارس روستا/احداث کتابخانه

کمک مالی یک میلیارد ریالی بانک ملی ایران به توسعه ...

نوجه ده در نقشه گردشگری استان اردبیل

نام روستای نوجه ده در نقشه گردشگری استان اردبیل که ...

تصویری از تله مبارزه با حشرات مزرعه

تصویری ازآبیاری مزرعه سیب زمینی و تله مبارزه با [حشرات مزرعه] روستای ...

بیوگرافی داوود قنبری نوجه ده، بازیگر سینما و تلویزیون

💢بیوگرافی بازیگر سینما و تلویزیون: «داوود قنبری نوجه ده» فرزند محبوب ...

دریاچه سوها نگین آبی کوه های نمین+تصاویر

📸سوها (که سوآ هم تلفظ می‌شود) نام روستایی کوچک در ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما