نمین ، اردبیل – ایرنا – فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: مقام معظم رهبری بزرگ ترین محور وحدت در جامعه هستند.  81028265-5474726

سردار جلیل بابازاده روز چهارشنبه در یادواره شهدای روستای نوجه ده از توابع نمین بر لزوم تبعیت و پیروی تمام اقشار مردم و مسوولان از ولایت فقیه تاکید کرد.
وی حضور مردم در صحنه را موجب تامین و افزایش اقتدار و امنیت کشور و بیمه شدن آن در برابر توطئه های دشمنان دانست و از مردم خواست در مراسم و برنامه های مختلف دهه فجر و یادمان های شهدا حضوری پرشور داشته باشند.
وی افزود: امروز همه ما در برابر خود شهدا و حمایت و حفظ و حراست از آرمان های آن عزیزان مسوول هستیم و باید از هر راهی که می توانیم وفاداری خود را نسبت آن بزرگواران نشان دهیم.
وی گفت: اگر دیروز در گذر از اروندرود در جهاد بودیم امروز هم با توجه به اقتضای زمان و نیاز کشور تولید یک کیلوگرم شیر و یا یک کیسه گندم بیشتر توسط یک کشاورز روستایی برای حمایت از تولید و استمرار بخشیدن به بقای نظام جهاد محسوب می شود.
به گزارش ایرنا ، در این یادواره از تلاش ها و زحمات رزمنده دوران دفاع مقدس حاج قادر تکریم دهیار روستای نوجه ده که اخیرا در ارزیابی عملکرد دهیاری ها از سوی سازمان شهرداری و دهیاری های کشور به عنوان دهیار نمونه استان اردبیل معرفی شده تجلیل شد.
مداحی و غبار روبی گلزار شهدای روستا از دیگر برنامه های این مراسم بود.

منبع : خبر گزاری جمهوری اسلامی  IRNA

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

تصاویری از عزاداران حسینی نوجه ده در ایام محرم 96

📷 تصاویری از اجتماع عزاداران حسینی ، روستای نوجه ده در ...

لوگوی جدید کانال نوجه ده نیوز

💢لوگوی کانال "نوجه ده نیوز" از طرف هنرمند گرامی جناب ...

"معصومه رنجبر نوجه ده" بر سکوی قهرمانی جهان ایستاد+تصاویر

سومین دوره مسابقات قهرمانی #نونهالان_جهان ؛ "معصومه رنجبر نوجه ده" بر ...

انتخاب اثر هنرمند نوجه ده ای در فستیوال جهانی پوستر آرژانتین

🎖پوستر هنرمند کشورمان جناب "فریبرز اسمعیلی نوجه دهی" بعنوان پوستر ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما