نمین ، اردبیل – ایرنا – فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: مقام معظم رهبری بزرگ ترین محور وحدت در جامعه هستند.  81028265-5474726

سردار جلیل بابازاده روز چهارشنبه در یادواره شهدای روستای نوجه ده از توابع نمین بر لزوم تبعیت و پیروی تمام اقشار مردم و مسوولان از ولایت فقیه تاکید کرد.
وی حضور مردم در صحنه را موجب تامین و افزایش اقتدار و امنیت کشور و بیمه شدن آن در برابر توطئه های دشمنان دانست و از مردم خواست در مراسم و برنامه های مختلف دهه فجر و یادمان های شهدا حضوری پرشور داشته باشند.
وی افزود: امروز همه ما در برابر خود شهدا و حمایت و حفظ و حراست از آرمان های آن عزیزان مسوول هستیم و باید از هر راهی که می توانیم وفاداری خود را نسبت آن بزرگواران نشان دهیم.
وی گفت: اگر دیروز در گذر از اروندرود در جهاد بودیم امروز هم با توجه به اقتضای زمان و نیاز کشور تولید یک کیلوگرم شیر و یا یک کیسه گندم بیشتر توسط یک کشاورز روستایی برای حمایت از تولید و استمرار بخشیدن به بقای نظام جهاد محسوب می شود.
به گزارش ایرنا ، در این یادواره از تلاش ها و زحمات رزمنده دوران دفاع مقدس حاج قادر تکریم دهیار روستای نوجه ده که اخیرا در ارزیابی عملکرد دهیاری ها از سوی سازمان شهرداری و دهیاری های کشور به عنوان دهیار نمونه استان اردبیل معرفی شده تجلیل شد.
مداحی و غبار روبی گلزار شهدای روستا از دیگر برنامه های این مراسم بود.

منبع : خبر گزاری جمهوری اسلامی  IRNA

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

طرح تولید پوشاک در ناحیه صنعتی نوجه ده اردبیل اجرا می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: ...

"علی قلی زاده نوجه ده" به شارلوا بلژیک پیوست

علی قلی زاده نوجه ده مهاجم جوان تیم ملی ، با ...

"زینب علیزاده نوجه ده" در تیم منتخب شنای استان اردبیل

❇️ منتخب شنا ، دانش آموز " زینب علیزاده " فرزند ...

علی قلیزاده نوجه ده در لیست 24 نفره تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه

علی_قلی_زاده_نوجه_ده در لیست ۲۴ نفره تیم ملی ایران در جام ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما