روز پنج شنبه با حضور متولیان جشنواره سراسری عکس طبیعت نمین ، آقایان پیام خدادادی، علی حقی، ابراهیم ابراهیمی جلسه ای در دفتر فرمانداری شهرستان نمین برگزار گردید.

 در این جلسه، متولیان جشنواره سراسری عکس طبیعت نمین گزارش مبسوطی از فرآیند مراحل مختلف جشنواره، فعالیت‌های فرهنگی و هنری انجام شده در تهران، اردبیل و نمین و آثار تبلیغی مثبت آن در شناساندن نمین در سطح منطقه و کشور به فرماندار ارائه دادند.

 در این دیدار متولیان از تلاش بی وقفه عوامل اجرایی در برپایی هرچه باشکوه تر جشنواره نخست با وجود محدودیت‌های مالی، نبود مکان‌های فرهنگی همچون مجتمع فرهنگی و نگارخانه در نمین، حمایت ضعیف برخی از ادارات مرتبط با موضوع و اهداف جشنواره سخن به میان آوردند.

 در ادامه تابلوئی از طبیعت نمین از طرف دبیرخانه جشنواره سراسری عکس به رسم یادبود و قدردانی از حمایت‌های معنوی مجموعه فرمانداری شهرستان به دکتر جوادی اهدا شد.

 دکتر سید مهدی جوادی، فرماندار شهرستان نمین ضمن تقدیر و تشکر از بانیان و متولیان جشنواره نخست که در سال گذشته با برپایی نمایشگاه‌هایی در تهران و اردبیل زیبایی‌های طبیعت نمین را بنمایش گذاشته‌اند، برگزاری نخستین جشنواره سراسری عکس طبیعت نمین با چنین ابعاد و گستردگی را برای شهرستان نمین همچون موهبتی توصیف کردند که در سایه تلاش عوامل اجرایی دلسوز و ساعی آن حاصل گردیده است.

 وی در ادامه افزود: تلاش خواهد شد تا غرفه ای با هماهنگی اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان نمین به دبیرخانه جشنواره عکس طبیعت نمین برای برگزاری نمایشگاه و کارگاه عکاسی طبیعت اختصاص داده شود.

 فرماندار نمین در پایان فعالیتهای فرهنگی و هنری را در معرفی شایسته شهرستان نمین مفید دانست و از برگزاری این رویدادها در نمین حمایت نمود.

 به گزارش  وبسایت جامع نوجه ده به نقل از خبرنگار سلام نمین، مسئول روابط عمومی شهرستان نمین نیز در این جلسه از تجلیل متولیان جشنواره سراسری عکس طبیعت نمین در آینده نزدیک خبر داد.

بایرامی با اشاره به اینکه این جشنواره بصورت کاملاً مردمی بنا شده بود آنرا تجلی حضور و مشارکت مردم و جوانان این منطقه برای توسعه و پیشرفت شهرستان دانست و خاطرنشان کرد: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نمین در سال گذشته دوشادوش و در کنار جوانان فرهنگی و هنر دوست نمین در برگزاری جشنواره نقش داشته است و همچنان نیز از آنان حمایت می‌کند.

 سلام نمین در خاتمه چنین خاطر نشان می دارد که در روزهای آتی گزارش مبسوطی از فعالیت ها و دستاوردهای جشنواره نخست توسط دبیرخانه منتشر خواهد شد.

festival3 festival4 festival5 festival6 festival7

festival2

festival

يک ديدگاه

 1. سلام
  آفرین بر شما
  و دست مریزاد آقای علی حقی که متحمل زحمات زیادی در راستای معرفی مناطق زیبای استان میشوند

 • RSS
 • Delicious
 • Digg
 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Youtube

معرفی مهندس مهرداد واهبی نوجه ده

عضو کمیته فنی متناظر ماشین‌ابزار ایران (ISO/ISIRI TC 39)  ...

طرح تولید پوشاک در ناحیه صنعتی نوجه ده اردبیل اجرا می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: ...

"علی قلی زاده نوجه ده" به شارلوا بلژیک پیوست

علی قلی زاده نوجه ده مهاجم جوان تیم ملی ، با ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما