اولین المان(نماد) روستایی استان اردبیل در اواسط شهریور ماه در میدان اتقلاب روستای نوجه ده نصب شد.

111

این پروژه کم نظیر فرهنگی و هنری در منطقه با مشارکت و مساعدت اهالی زحمتکش و هنر دوست روستا و با همکاری دهیاری و اعضای شورای روستا انجام پذیرفت.

در ذیل تصاویر مراحل انجام کار از ابتدا تا نصب آن را مشاهده می فرمایید. لازم به ذکر است ، با توجه به متقبل شدن هزینه های طراحی ، ساخت و نصب  المان روستای نوجه ده توسط مهندس علی حقی، این تابلوی هنری وقف مرحوم پدر ایشان زنده یاد “ودود حقی نوجه ده” شده است.

خاطرنشان می شود نوع اثر سنگ برجسته سفالی است که توسط هنرمند نامی و صاحب سبک ایران سرکار خانم زهرا رسول زاده نمین مدرس و استاد دانشگاه تهران طراحی ، ساخته و پتینه کاری نیز شده است.

 بیوگرافی استاد زهرا رسول زاده نمین

۲۰ ديدگاه

 1. Vote -1 Vote +1روح انگیز گرامی
  گفت:

  جناب اقای حقی : نصب اولین المان روستایی استان اردبیل را یه شما تبریک میگویم و همچنین به اهالی بزرگوار روستای نوجه ده .و برخود لازم میدونم هم از طرف خود و هم از طرف خانواده ام اززحمات بی شائبه شما صمیمانه تشکر و قدردانی کنم . امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشی .

 2. +1 Vote -1 Vote +1سداد
  گفت:

  به امید انروز که از این هنر ها بیشتر و بیشتر ببینیم

 3. Vote -1 Vote +1بهنوش
  گفت:

  جناب اقای حقی وسرکار خانم رسول زاده با تشکر از زحمات فراوان شما. و نصب اولین المان را به شما واهالی روستای نوجه ده تبرییک می گویم

 4. Vote -1 Vote +1نادر
  گفت:

  اثری بسیار زیبا و به یاد ماندنی
  با تشکر از زحمات شما

 5. Vote -1 Vote +1ب عظیمی
  گفت:

  برادر گرامی چناب آقای حقی
  به پاس خدمات ارزشمند چناب عالی چهت توسعه هنرهای شما صمیمانه تقدیرو تشکر می نماییم توفیق روز افزون همراه با سلامتی و سعادتمندی شما را از درگاه پروردگار مسئلت دارم . امید است تلاش های خالصانه شما و همکاران محترمتان مورد پذیرش درگاه خداوند قرارگیرد .

 6. Vote -1 Vote +1میتا
  گفت:

  خیلی هم عالی…

 7. Vote -1 Vote +1میتا
  گفت:

  جالب میشه اگه درباره کشاورزی و محصولات هم مطلب بزارید. اصلا چرا درباره بهترین های روستا مطلبی ندارید تا حس رقابت سالم بوجود بیاد؟؟؟

 8. Vote -1 Vote +1ع-س-ط
  گفت:

  شروع خوبی برای شعر گفتن داشتیدپیشنهاد وتقاضا میشوداشعاری هم درباره محرم وشهدا بسراییدچون سعادت وکامرانی وخوشبختی دررواج دادن راه اینان زودتر میسرمیشود

 9. Vote -1 Vote +1-
  گفت:

  سلام فکر میکنم کامنت جناب ع-س-ط مربوط به این صفحه نیست

 10. Vote -1 Vote +1علی حقی نوجه ده
  گفت:

  با سلام
  در ابتدا از کلیه همشهریان عزیز بابت پیام های گرانقدرشان متشکرم امیدوارم در آینده با کمک شما نیز بتوانیم کارهای مفید و اثر گذاری برای دیار عزیزمان انجام دهیم.
  حقیر بدینوسیله از حاج آقا عوض جلیلی نوجه ده نیز سپاسگزارم و واقعا بنده را در مسجد در شب تاسوعای حسینی شرمنده نمودند و متحیر مرام و معرفت ایشان شدم.
  از جناب مهندس ابوذر یوسفی نوجه ده نیز ممنونم بابت مدیریت وبسایت جامع روستای نوجه ده که روازنه ساعتها برای اعتلای این سرزمین در فضای مجازی وقت می گذارند و قدردان زحمات ایشان هستیم.
  به امید موفقیتهای بیشتر اهالی روستای فرهنگی و مهربان نوجه ده

  با سپاس
  علی حقی نوجه ده

 • RSS
 • Delicious
 • Digg
 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Youtube

معرفی مهندس مهرداد واهبی نوجه ده

عضو کمیته فنی متناظر ماشین‌ابزار ایران (ISO/ISIRI TC 39)  ...

طرح تولید پوشاک در ناحیه صنعتی نوجه ده اردبیل اجرا می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: ...

"علی قلی زاده نوجه ده" به شارلوا بلژیک پیوست

علی قلی زاده نوجه ده مهاجم جوان تیم ملی ، با ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما