خاطره ای از زبان مادر شهید طالعی 007

چند روز از آخرین اعزام آقا ولی میگذشت که یکشب در خواب دیدم  که من و ولی سوار بر خودرویی در حال حرکتیم .کمی با هم صحبت کردیم و بعد از مدتی دیدم که آقا ولی سرش را بر روی زانوی من گذاشت و به خواب رفت مدتی به همین منوال گذشت بعد از مدتی که به مقصد رسیدیم من از ماشین پیاده شدم اما آقا ولی با همان ماشین رفت درحالیکه هنوز خواب بود  ……. روز بعد شخصا خبر شهادت آقا ولی رو به تعدادی از خانمهای همسایه گفتم تعدادی از اونها باور کردن و تعدادی هم ناباورانه به حرفهام گوش میکردن اما من که انگار خبری از حال و روز آقا ولی برایم  الهام شده بود شروع به نظافت منزل کردم و خود را برای مراسم آماده کردم اون روز گذشت و صبح روز بعد دیدم که پدر مرحومش (مرحوم محمد صادق طالعی) که شب کار بود سرکوچه  با عده ای در حال صحبت کردن است  و بعد از صحبت با آنها ، با عجله به سمت خانه دوید هنگامی که به من  رسید دستپاچه شد و نمیدانست که چگونه این موضوع را به من بگوید در همان لحظه و  قبل از اینکه  ایشان کلامی به زبان بیاورند من پیشدستی کردم و خبر شهادت آقا ولی رو بهش گفتم ……    .

روحش شاد و یادش گرامی باد

۳ ديدگاه

 1. -1 Vote -1 Vote +1ر گرامی
  می‌گه:

  به گفته خیلی از مادران عزیز شهدا خداوند بزرگ به تمامی انان حتی قبل از شنیدن خبر شهادت فرزندشان ، آرامش و صبر الهی داده بود . باز هم آرزوی صبر برای همه این عزیزان دارم .

 2. بسم الله الرحمن الرحیم
  خدا به ایشون سلامتی بده هنوز هم که هنوزه وقتی این خاطره رو برای ما تعریف میکنن چشماشون از اشک پر میشه بعد از حدود ۲۸ سال انگار که این خواب رو دیروز دیدن

 3. +1 Vote -1 Vote +1ب عظیمی
  می‌گه:

  خداوند برای مادرمحترم اشان صبرعتایت فرماید و روح فرزندشهیداش شاد بگرداند خداوند روح شیخ محمد صادق با سیدشهدا مشهورگرداند .

 • RSS
 • Delicious
 • Digg
 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Youtube

"علی قلی زاده نوجه ده" به شارلوا بلژیک پیوست

علی قلی زاده نوجه ده مهاجم جوان تیم ملی ، با ...

"زینب علیزاده نوجه ده" در تیم منتخب شنای استان اردبیل

❇️ منتخب شنا ، دانش آموز " زینب علیزاده " فرزند ...

علی قلیزاده نوجه ده در لیست 24 نفره تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه

علی_قلی_زاده_نوجه_ده در لیست ۲۴ نفره تیم ملی ایران در جام ...

احداث زمین ورزشی والیبال و فوتبال در نوجه ده

⚽️ شروع احداث زمین ورزشی والیبال و  فوتبال در روستای ...

نصب ایستگاه اتوبوس در نوجه ده

💢 نصب ایستگاه اتوبوس (اردبیل-نمین) در ورودی روستای نوجه ده ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما