به گزارش خبرنگار وبسایت جامع روستای نوجه ده، ۲۱ بهمن ماه سالجاری اهالی روستای نوجه ده  در یک روز سرد زمستانی شاهد برگزاری مراسم رونمایی از اولین المان روستایی استان اردبیل در روستا بودند. در این مراسم جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی و جمعی از اهالی و اعضای شورای اسلامی و دهیار روستا حضور داشتند.

در خلال مراسم دکتر سید مهدی جوادی فرماندار شهرستان نمین رو به جمعی از دانش آموزان روستا کرده و خواسته و نیازهای دانش آموزان مدرسه راهنمایی نوجه ده را جویا شد. دانش آموزان نیز نبود آزمایشگاه مجهز را از مشکلات عدیده خود عنوان نمودند و خواستار مجهز نمودن امکانات مدرسه راهنمایی شدند.

در ادامه مراسم سرکار خانم سلطانی مدیر دبستان توحید نوجه ده نیزدر حضور دکتر حقیقت پور نماینده مردم اردبیل، نمین،نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی از نبود امکانات آموزشی و کمک به تجهیز و هوشمند سازی دبستان مطالبی را بیان نمود.

به گزارش وبسایت نوجه ده، دکتر منصور حقیقت پور، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی از اختصاص بودجه و اعتبار کافی برای تجهیز مدارس روستای نوجه ده خبر داد. دراین مراسم محرم یوسفی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان نمین اظهار داشت:  پیگیر تجهیز مدارس روستا در آینده نزدیک خواهد بود.

در خاتمه فرماندار شهرستان نمین از تاریخچه نوجه ده، المان روستا و خیر و هنرمند سازنده آن توضیحاتی به  نماینده مجلس و هیئت همراه بیان و ارئه کرد.

خاطرنشان می شود اولین المان روستایی استان اردبیل بصورت رسمی در ایام دهه فجر در روستای تاریخی نوجه ده رونمایی شد و خبر آن در خبرگزاریها و شبکه استانی سبلان پخش شد.

عکس از: نادر فاضل نوجه ده

1

2

3 4 5 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 69

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

محمد واهبی نوجه ده قهرمان مسابقات پاورلیفتینگ باشگاههای استان شد

🏆حاج محمد واهبی، عضو شورای روستای نوجه ده قهرمان مسابقات ...

پل تاریخی نوجه ده و قله ساوالان/معماری خاص!

💢معماری خارق العاده و  منحصر به فرد پل تاریخی نوجه ...

کارآفرین نوجه ده ای در برنامه صبح بخیر ایران شبکه یک سیما+دانلود

🎙بهنام مددی در برنامه صبح بخیر ایران: کار خود را از ...

تصحیح نام روستای نوجه ده در تیتراژ پایانی سریال "آنام"

تصحیح نام روستای نوجه ده در تیتراژ پایانی سریال "آنام" ...

پخت فطیر سنتی نمین در تهران+نشانی

💢پخت فطیر سنتی نمین باکیفیت و طعم عالی برای نخستین ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما