به گزارش خبرنگار وبسایت جامع روستای نوجه ده، ۲۱ بهمن ماه سالجاری اهالی روستای نوجه ده  در یک روز سرد زمستانی شاهد برگزاری مراسم رونمایی از اولین المان روستایی استان اردبیل در روستا بودند. در این مراسم جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی و جمعی از اهالی و اعضای شورای اسلامی و دهیار روستا حضور داشتند.

در خلال مراسم دکتر سید مهدی جوادی فرماندار شهرستان نمین رو به جمعی از دانش آموزان روستا کرده و خواسته و نیازهای دانش آموزان مدرسه راهنمایی نوجه ده را جویا شد. دانش آموزان نیز نبود آزمایشگاه مجهز را از مشکلات عدیده خود عنوان نمودند و خواستار مجهز نمودن امکانات مدرسه راهنمایی شدند.

در ادامه مراسم سرکار خانم سلطانی مدیر دبستان توحید نوجه ده نیزدر حضور دکتر حقیقت پور نماینده مردم اردبیل، نمین،نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی از نبود امکانات آموزشی و کمک به تجهیز و هوشمند سازی دبستان مطالبی را بیان نمود.

به گزارش وبسایت نوجه ده، دکتر منصور حقیقت پور، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی از اختصاص بودجه و اعتبار کافی برای تجهیز مدارس روستای نوجه ده خبر داد. دراین مراسم محرم یوسفی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان نمین اظهار داشت:  پیگیر تجهیز مدارس روستا در آینده نزدیک خواهد بود.

در خاتمه فرماندار شهرستان نمین از تاریخچه نوجه ده، المان روستا و خیر و هنرمند سازنده آن توضیحاتی به  نماینده مجلس و هیئت همراه بیان و ارئه کرد.

خاطرنشان می شود اولین المان روستایی استان اردبیل بصورت رسمی در ایام دهه فجر در روستای تاریخی نوجه ده رونمایی شد و خبر آن در خبرگزاریها و شبکه استانی سبلان پخش شد.

عکس از: نادر فاضل نوجه ده

1

2

3 4 5 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 69

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

تصاویری از عزاداران حسینی نوجه ده در ایام محرم 96

📷 تصاویری از اجتماع عزاداران حسینی ، روستای نوجه ده در ...

لوگوی جدید کانال نوجه ده نیوز

💢لوگوی کانال "نوجه ده نیوز" از طرف هنرمند گرامی جناب ...

"معصومه رنجبر نوجه ده" بر سکوی قهرمانی جهان ایستاد+تصاویر

سومین دوره مسابقات قهرمانی #نونهالان_جهان ؛ "معصومه رنجبر نوجه ده" بر ...

انتخاب اثر هنرمند نوجه ده ای در فستیوال جهانی پوستر آرژانتین

🎖پوستر هنرمند کشورمان جناب "فریبرز اسمعیلی نوجه دهی" بعنوان پوستر ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما