Faridi

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت:  بر اساس موقعیت خاص ناحیه صنعتی نوجه ده مطالعاتی برای توسعه این ناحیه به مساحت ۱۰ هکتار اقدام شده است.

به گزارش وبسایت جامع نوجه ده به نقل از خبرگزاری فارس ، ابراهیم فریدی عصر امروز در جریان بازدید از طرح‌های شهرک صنعتی نوجه‌ده اظهار کرد: این ناحیه با مساحتی بالغ بر ۱۵ هکتار بوده که ۱۰ هکتار آن زمین صنعتی و برای احداث واحدهای صنعتی و تولیدی طراحی شده است.

 وی با اشاره به تکمیل بودن تمامی زیرساخت‌ها در ناحیه صنعتی نوجه‌ده افزود:  نزدیکی به فرودگاه و گمرک استان و نیز واقع شدن در ۱۵ کیلومتری جاده اردبیل به تهران از مزیت عمده این ناحیه صنعتی است.

فریدی ادامه داد‌: ۳۸ سرمایه‌گذار در این ناحیه صنعتی برای احداث واحد صنعتی و تولیدی زمین دریافت کر‌ده‌اند که از این تعداد ۱۴ واحد صنعتی و تولیدی فعال بود و مابقی در حال ساخت و ساز و نصب ماشین‌آلات برای راه‌اندازی واحد خود هستند.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی تصریح کرد: ناحیه صنعتی نوجه‌ده در سال ۸۶ از سازمان جهاد کشاورزی به شرکت شهرک‌های صنعتی اردبیل انتقال یافته‌ که بر اساس موقعیت خاص آن مطالعاتی برای توسعه این ناحیه به مساحت ۱۰ هکتار اقدام شده و در حال حاضر پیگیر دریافت زمین هستیم.

ناحیه صنعتی نوجه ده

فریدی در ادامه افزود‌: در این بازدید اعضای شرکت خدماتی ناحیه صنعتی نوجه‌ده نسبت به طرح مشکلات خود در خصوص جاده دسترسی، حق بیمه پرداختی کارفرما، ارزش افزوده و عدم بهره‌مندی از مالیات بر ارزش افزوده پرداختی توسط واحدهای صنعتی پرداختند.

این مسئول بیان کرد: جاده دسترسی این ناحیه در حدود یک کیلومتر است ‌که فرماندار نمین در خصوص تخصیص اعتبار از محل شهرستانی سال‌جاری برای زیرسازی و آسفالت آن قول مساعد داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در این بازدید فرماندار نمین نیز ‌از واحدهای صنعتی رنگ و رزین پیروزی، آرتا بزک، سردخانه سیمین سیب، آذران تک مرغ سبلان و سبلان گوشت نیز بازدید کرد.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

تصاویری از عزاداران حسینی نوجه ده در ایام محرم 96

📷 تصاویری از اجتماع عزاداران حسینی ، روستای نوجه ده در ...

لوگوی جدید کانال نوجه ده نیوز

💢لوگوی کانال "نوجه ده نیوز" از طرف هنرمند گرامی جناب ...

"معصومه رنجبر نوجه ده" بر سکوی قهرمانی جهان ایستاد+تصاویر

سومین دوره مسابقات قهرمانی #نونهالان_جهان ؛ "معصومه رنجبر نوجه ده" بر ...

انتخاب اثر هنرمند نوجه ده ای در فستیوال جهانی پوستر آرژانتین

🎖پوستر هنرمند کشورمان جناب "فریبرز اسمعیلی نوجه دهی" بعنوان پوستر ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما