Farmandar3

فرماندار شهرستان نمین گفت: تا آخر اردیبهشت ماه منطقه ویژه اقتصادی شهرستان نمین به صورت رسمی با حضور مسئولان کشوری و استانی کلنگ‌زنی می‌شود.

سید مهدی جوادی اظهار کرد: تمام مقدمات کار را برای کلنگ‌زنی این پروژه عظیم انجام داده‌ایم و سعی‌مان بر این است تا با ایجاد زیرساخت‌های لازم بهترین بهره‌برداری را در توسعه این منطقه از این ظرفیت عظیم و منطقه ویژه اقتصادی ببریم.

وی همجواری این منطقه را با شهرک صنعتی نوجه ده، فرودگاه و گمرک یادآور شد و گفت: یکی از زیرساخت‌هایی که در منطقه ویژه اقتصادی باید مورد توجه قرار گیرد جاده دسترسی مناسب است که در این زمینه دو پیشنهاد را ارائه کردیم تا از این بین یکی از راه‌حل‌ها انتخاب شده و مسیر دسترسی به منطقه ویژه اقتصادی نمین سهل‌الوصول باشد.

فرماندار شهرستان نمین یکی از این راه‌ها را تعریض جاده دسترسی شهرک صنعتی نوجه ده با ایجاد زیرساخت‌های مناسب و بهسازی آسفالت اعلام کرد و افزود: در این زمینه مسئولان و متولیان امر قرار است برنامه‌ریزی‌های و هدف‌گذاری‌هایشان را انجام دهند.

جوادی دومین پیشنهاد را برای سهل‌الوصول بودن جاده دسترسی به این منطقه، احداث و توسعه مسیر مابین روستای نوجه ده و خان کندی اعلام کرد و یادآور شد: در این زمینه نیز امیدواریم مسئولان امر به گونه‌ای بیندیشند تا ضمن فراهم شدن این جاده دسترسی امکان اتصال به محور پلیس راه اردبیل – مغان فراهم آمده و زمینه برای بهبود شرایط در پیشبرد اهداف بهتر و مناسب‌تر فراهم آید.

این مسئول در پایان بیان کرد: آنچه که در این زمینه باید به آن توجه کنیم مزایای منطقه ویژه اقتصادی است که قطعا برای استان و شهرستان نمین ثمرات و نتایج خوبی را نیز به دنبال داشته و در ایجاد تحول اساسی همراه با بهبود زیرساخت‌های مناسب‌تر قدمی موثر و حرکتی مفید خواهد بود.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

محمد واهبی نوجه ده قهرمان مسابقات پاورلیفتینگ باشگاههای استان شد

🏆حاج محمد واهبی، عضو شورای روستای نوجه ده قهرمان مسابقات ...

پل تاریخی نوجه ده و قله ساوالان/معماری خاص!

💢معماری خارق العاده و  منحصر به فرد پل تاریخی نوجه ...

کارآفرین نوجه ده ای در برنامه صبح بخیر ایران شبکه یک سیما+دانلود

🎙بهنام مددی در برنامه صبح بخیر ایران: کار خود را از ...

تصحیح نام روستای نوجه ده در تیتراژ پایانی سریال "آنام"

تصحیح نام روستای نوجه ده در تیتراژ پایانی سریال "آنام" ...

پخت فطیر سنتی نمین در تهران+نشانی

💢پخت فطیر سنتی نمین باکیفیت و طعم عالی برای نخستین ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما