⚽️علی قلی زاده در کودکی، هنگامی که با توپ پلاستیکی در کوچه و خیابان شهر بازی می کرد در ذهنش متصور بود که چند سال بعد #فوتبالیست با تکنیک و قهاری شود که با همت و تلاش ستودنی اش به خواسته خود رسید. علی در ابتدا فوتسال بازی می کرد به توصیه برادر بزرگش امین قلی زاده به فوتبال روی چمن تمایل و گرایش پیدا کرد و در نه سالگی عضو تیم پایه سایپا شد.
🏆 علی در ۱۹ سالگی در لیگ برتر(سال گذشته)، گل بسیار زیبا و دیدنی به #استقلال_تهران زد! دستان #رحتمی هم ناجی دروازه استقلال و ضربه فنی علی نبود! بازیکنان #استقلال مات و مبهوت نظاره گر فروریختن دروازه شان بودند. همانجا بود که علی نگاه فوتبالی ها را به خود معطوف کرد. به عقیده کارشناسان فوتبال، وی پدیده این فصل لیگ برتر خواهد بود.
🎖همچنین این بازیکن خوشنام و با اخلاق نوجه ده ای تنها گل تیم ملی جوانان در جام جهانی مقابل تیم پرقدرت نیجریه را به ثمر رساند. آن بازی حساس که منجر به حذف ایران شد با نتیجه ۴ بر یک به نفع تیم ملی نیجریه به پایان رسید.

photo_2016-11-05_13-40-52
🏁”#علی_قلیزاده #نوجه_ده” بازیکن #سایپا کرج در فصل جاری لیگ برتر بعد از به ثمر رساندن گل پیروزی بخش تیمش مقابل #پدیده مشهد بعنوان بهترین وینگر سمت چپ تیم منتخب هفته چهارم لیگ برتر انتخاب شد.
قلیزاده به عنوان هافبک خوش آتیه در ترکیب تیم #فوتبال سایپا حضور دارد. نامبرده سابقه حضور در تیم های ملی رده های سنی پایه(نوجوانان و جوانان) را در کارنامه خود داشته و یکی از بازیکنان آینده دار سایپا و تیم ملی امید به شمار می رود و احتمال حضورش در ترکیب تیم های بزرگی همچون #پرسپولیس و استقلال در سالهای اتی بسیار زیاد است.
✅وی خود را نوجه ده ای می داند و به دیار و موطن پدرش وفادار و به آن عشق می ورزد.
✳️برای هم ولایتی عزیزمان آرزوی موفقیت و سربلندی داشته و امیدواریم جناب آقای علی قلی زاده را در میادین بین المللی مشاهده کنیم.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

محمد واهبی نوجه ده قهرمان مسابقات پاورلیفتینگ باشگاههای استان شد

🏆حاج محمد واهبی، عضو شورای روستای نوجه ده قهرمان مسابقات ...

پل تاریخی نوجه ده و قله ساوالان/معماری خاص!

💢معماری خارق العاده و  منحصر به فرد پل تاریخی نوجه ...

کارآفرین نوجه ده ای در برنامه صبح بخیر ایران شبکه یک سیما+دانلود

🎙بهنام مددی در برنامه صبح بخیر ایران: کار خود را از ...

تصحیح نام روستای نوجه ده در تیتراژ پایانی سریال "آنام"

تصحیح نام روستای نوجه ده در تیتراژ پایانی سریال "آنام" ...

پخت فطیر سنتی نمین در تهران+نشانی

💢پخت فطیر سنتی نمین باکیفیت و طعم عالی برای نخستین ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما