bank Meli

کمک مالی یک میلیارد ریالی بانک ملی ایران به توسعه و تجهیز فضای آموزشی و فرهنگی(احداث کتابخانه، بازسازی،نوسازی و تجهیز مدارس) روستای نوجه ده‌نمین

طبق توافق بانک ملی ایران و مدیریت آموزش و پرورش نمین، مبلغ یک میلیارد ریال از سوی بانک ملی ایران به اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل در جهت توسعه فضای آموزشی و فرهنگی روستای فرهنگی نوجه ده از توابع شهرستان نمین اختصاص داده شد.
این بودجه تماما صرف مکانهای فرهنگی و آموزشی روستای نوجه ده خواهد شد.
احداث کتابخانه عمومی مجهز در روستا که قابل استفاده برای عموم اهالی از رده های سنی مختلف باشد در این‌پروژه تعریف شده است.
آسفالت حیاط دبستان توحید و پیش دبستانی(بهزیستی)روستا و تجهیز انها و همچنین بازسازی مدرسه راهنمایی امام کاظم (ع) بودجه مکفی از سوی بزرگترین بانک جهان اسلام اختصاص و اهدا شده است.
بانک ملی ایران با توجه به رسالت اجتماعی خود و با موافقت بانک مرکزی ایران در جهت افزایش فضاهای فرهنگی در مناطق محروم این اقدام نیک را انجام می دهد.

در همین ارتباط، امروز مسئولین و کارشناسان اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس اردبیل و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نمین از مدارس توحید و راهنمایی پسرانه امام موسی کاظم(ع) و پیش دبستانی نوجه ده بازدید بعمل آوردند.
محمدی مسئول کارپردازی آموزش و پرورش نمین در گفتگو با خبرنگار وبسایت جامع نوجه ده افزود: با هماهنگی و مشورت با اعضای محترم شورای اسلامی و دهیاری، بزودی پروژه احداث یک باب کتابخانه عمومی طبق توافق با بانک ملی و اداره نوسازی مدارس استان آغاز و محل احداث آن مکانیابی و اجرا خواهد شد. وی خاطرنشان کرد: بدین منظور جلسه ای در اینده نزدیک برای هماهنگی بیشتر با اعضای شورای اسلامی، دهیاری و معتمدین روستا خواهیم داشت.جعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان نمین در خصوص این پروژه به خبرنگار وبسایت نوجه ده اذعان داشت: امیدواریم تا اواخر شهریورماه شاهد افتتاح پروژه های فرهنگی و آموزشی روستای نوجه ده باشیم.
لازم به ذکر است کمک مالی در توسعه و تجهیز فضای فرهنگی و آموزشی روستای نوجه ده از توابع شهرستان نمین با مساعدت شخص مدیرعامل محترم بانک ملی ایران صورت گرفته است.

*در یک اقدام ارزشمند توسط بانک ملی ایران صورت گرفت :

اختصاص مبلغ ۱۰۰۰ میلیون ریال جهت ترمیم و بهسازی مدارس شهرستان نمین

در یک اقدام ارزشمند از سوی بانک ملی ایران به منظور حل مشکلات مدارس روستای نوجه ده شهرستان نمین مبلغ یکصد میلیون تومان اختصاص یافت .
مدیر آموزش و پرورش شهرستان نمین با اعلام این خبر افزودند ، بر اساس مصوبه هیئت صندوق قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران این مبلغ از محل بودجه امور فرهنگی و آموزشی به مدارس این مدیریت اختصاص یافته است .

انوش جعفری خانقاه ضمن تقدیر از عنایت مدیر عامل و اعضای هیئت صندوق قرض الحسنه بانک ملی کشور ، اظهار امیدواری کرد در اسرع وقت نسبت به آسفالت، ساخت کتابخانه و مرمت و بهسازی ساختمان و محوطه مدارس روستای نوجه ده اقدام عملی شروع گردد.

منبع: #پورتال_مدیریت_آموزش_و _پرورش_نمین

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

انتخاب علی قلی‌زاده نوجه‌ده بعنوان 11 بازیکن برتر نیم فصل اول لیگ برتر

⚽️ علی قلی‌زاده نوجه‌ده، بازیکن نمینی‌الاصل از سوی سایت پرطرفدار ...

حضور بهنام مددی نوجه ده بعنوان جوان موفق در برنامه پایش شبکه یک+فیلم

مهندس "بهنام مددی نوجه ده" در مسابقه جوان موفق سال در ...

مصاحبه اختصاصی شبکه سبلان با جوان کارآفرین اهل نوجه ده+تصاویر

🎥مصاحبه برنامه تلويزيوني اقتصاديميز شبكه سبلان با "امید یوسفی نوجه ...

حضور امید یوسفی نوجه ده بعنوان جوان موفق در شبکه یک سیما+فیلم

💢امید یوسفی نوجه ده شب گذشته در برنامه پایش شبکه ...

نیروگاه برق با سوخت زباله توسط جوانان نوجه ده در نمین احداث می شود

اردبیل - ایرنا- فرماندار نمین گفت: نیروگاه تولید برق با ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما