photo_۲۰۱۷-۰۸-۲۴_۲۲-۵۹-۵۶

سومین دوره مسابقات قهرمانی #نونهالان_جهان ؛
“معصومه رنجبر نوجه ده” بر سکوی قهرمانی جهان ایستاد.

خبرگزاری آریا – معصومه رنجبر نوجه ده تکواندوکار نونهال وزن اولی کشورمان با شکست تمامی حریفان خود موفق شد خوشرنگ‌ترین مدال جهانی را بدست آورد.
photo_۲۰۱۷-۰۸-۲۴_۱۴-۱۷-۳۶
به گزارش “ورزش سه” و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، سومین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان جهان از صبح امروز با حضور ۴۲۰ تکواندوکار (۲۳۰ پسر و ۱۹۰ دختر) از ۴۵ کشور در سالن «المپیک ورزش و جوانان» شرم‌الشیخ آغاز و به مدت ۴ روز ادامه خواهد داشت که معصومه رنجبر نماینده وزن اولی کشورمان با شکست تمامی حریفان خود موفق شد بر سکوی قهرمانی قرار بگیرد.
معصومه رنجبر برای کسب این مدال، در نخستین دیدار خود با نتیجه ۳۹ بر ۷ «میائو چیا اچسو» از چین تایپه را از گردونه رقابت ها خارج کرد، در دومین مبارزه خود به مصاف «النا گاشلیا» ازبک رفت و ۷ بر ۴ پیروز شد.
وی در فینال این رقابت ها رو در روی «فاسای چاکنوک» از تایلند قرار گرفت و موفق شد نتیجه را ۳۴ بر ۱۴ به نفع خود به پایان برساند و عنوان قهرمانی را بدست آورد.
photo_۲۰۱۷-۰۸-۲۴_۱۵-۱۴-۱۲
گفتنی است؛ هدایت دختران کشورمان برعهده نیلوفر صفریان به عنوان سرمربی و معصومه محمدیان، راضیه آقاجان‌پور و بهناز مژده به عنوان مربیان است.
منبع خبر: ورزش سه – سایر ورزش ها
همچنین خبرگزاری مهر خبر قهرمانی جهان ورزشکار نونهال نوجه ده ای را بازتاب داد:
Untitled

روز نخست از سومین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی نونهالان جهان با حذف چهار عضو تیم اعزامی کشورمان و کسب یک نشان طلا توسط دختر با آتیه ایرانی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، این دوره از مسابقات صبح امروز با حضور ۴۲۰ تکواندوکار از ۴۷ کشور در به میزبانی مصر در سالن «المپیک ورزش و جوانان» شرم‌الشیخ آغاز شد. تیم کشورمان که در هر دو بخش دختران و پسران شرکت کرده در روز نخست به یک نشان طلا دست پیدا کرد.

امروز پنجشنبه دوم شهریورماه سه نماینده در بخش دختران و دو تکواندوکار در بخش پسران داشت که تنها معصومه رنجبر نوجه ده در وزن ۲۹- کیلوگرم موفق شد با شکست رقبا راهی دیدار نهایی شود. در این وزن ۱۰ تکواندوکار حضور داشت که رنجبر پس از یک دور استراحت، «میائو چیا»  از چین تایپه را ٣٩ بر ٧ شکست داد راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله هم «کاریموا مونیسا» از ازبکستان ۷ بر۴ از پیش برو برداشت و به دیدار نهایی راه پیدا کرد. رنجبر در دیدار نهایی هم «فاسای چاکنوک» از تایلند را ٣۴ بر ١۴ شکست داد و به نشان طلا  دست پیدا کرد.

عرشیا باقری در وزن ۶۵+ کیلوگرم پسران بعد از برتری مقابل «جاتین داهیا»  از هندوستان بانتیجه ۲۸ بر ۸ ، دور دوم ۱۵ بر ۱۴ در پیکار با «گئورگی بورویکوف« از روسیه باخت و حذف شد. در وزن ۶۵- کیلوگرم علی اکبری همان بازی اول به «آندره‌آ ریوندینو» از ایتالیا ۱۲ بر  ۱۰ باخت و حذف شد.

در بخش دختران هانیه حسن‌نژاد در وزن ٣٣- کیلوگرم در دور نخست «خوسنیدینوا زارنیگور» از ازبکستان را با نتیجه ۳۱ بر ۴ شکست داد. وی در ادامه «هرناندز» از اسپانیا را نیز ۱۱ بر ۳ شکست داد. این نماینده کشورمان در سومین مبارزه بابر «تاتیپ نامسری» از تایلند ۱۰ بر ۴ نتیجه را واگذار کرد و از دور رقابتها کنار رفت.

ضمن اینکه مریم رضانژاد در وزن ۵۱- کیلوگرم ابتدا ۱۲ بر ۵ «جیوانا شاردوسین» از برزیل را شکست داد و سپس «توکا حسن» نماینده کشور میزبان را ٢١ بر ٨ از پیش رو برداشت و سپس ۱۱ بر ۴ مقابل «ولادا گرودنیا» از روسیه ١١ بر ۴ شکست خورد و از جدول خارج شد.

این دوره از مسابقات تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

معرفی مهندس مهرداد واهبی نوجه ده

عضو کمیته فنی متناظر ماشین‌ابزار ایران (ISO/ISIRI TC 39)  ...

طرح تولید پوشاک در ناحیه صنعتی نوجه ده اردبیل اجرا می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: ...

"علی قلی زاده نوجه ده" به شارلوا بلژیک پیوست

علی قلی زاده نوجه ده مهاجم جوان تیم ملی ، با ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما