636280601542125239

⭕️گزارش پلیس اردبیل از جزئیات کشف جسد خانمی با هویت معلوم در جاده نمین _ فندقلو

🔻در ساعت ۰۸ و ۱۱ دقیقه روز دوشنبه در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیس ۱۱۰ مبنی بر وجود جسد خانمی در جاده نمین _ فندقلو ، بلافاصله فرمانده انتظامی شهرستان به همراه اکیپهای تخصصی پلیس ، دادستانی و بازپرس ویژه قتل در محل حاضر و به بررسی ابعاد مختلف موضوع پرداختند.

🔻در بررسیهای اولیه مشخص گردید جسد متعلق به خانمی حدودا ۳۰ ساله و بدون پوشش است. لذا با اثربرداری و انجام معاینات اولیه توسط پزشکی قانونی ، جسد جهت تعیین علت تامه فوت به پزشکی قانونی منتقل و کارآگاهان پلیس با تشکیل پرونده مقدماتی ، به جستجوی سرنخها پرداختند.

🔻در حین رسیدگی به پرونده ، احدی از شهروندان به هویت معلوم با پلیس تماس گرفته و از فقدانی خواهرش به هویت ن.ح متولد ۱۳۶۶ ساکن یکی از روستاهای حوالی محل کشف جسد خبر داد.

🔻با حضور این فرد در پلیس آگاهی و مشاهده تصاویر ، اعلام نمود جسد متعلق به خواهرش با هویت فوق بوده که روز جمعه مورخه ۹۶/۰۶/۰۲ منزل را ترک نموده و به تصور برگشتن وی به منزل ، در خصوص فقدانی وی به مراجع انتظامی و قضایی اطلاع نداده اند.

🔻با تشخیص هویت جسد ، تحقیقات پزشکی قانونی و کارآگاهان پلیس در جهت تعیین علت تامه فوت و موشکافی ابعاد مختلف حادثه ادامه دارد که به محض حصول نتایج قطعی ، اطلاع رسانی خواهد گردید.

🔻در پی کشف جسد خانمی به هویت معلوم در جاده نمین _ فندقلو، کارآگاهان تحقیقات ویژه خود را از اولیای دم آغاز و در پیگیری سرنخها دریافتند که دو روز قبل از کشف جسد، فردی ناشناس با استفاده از گوشی متوفی با منزل وی تماس برقرار و اعلام نموده است نامبرده در نزد وی و در یکی از شهرستانهای اردبیل می باشد که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند.

🔻اولیای دم با تصور موضوع ازدواج، از اعلام فقدانی وی به مراجع انتظامی خودداری می نمایند.

🔻کارآگاهان با بررسی سرنخهای به دست آمده، خودروی سمند بژ رنگی را تحت مالکیت فردی با هویت معلوم در آبی بیگلو شناسایی و با بررسی سوابق اخلاقی و رفتاری وی، طی هماهنگی قضایی مشارالیه را دستگیر و در بازرسی از خودرو، یکی از سرنخها که پوکه سیم کارت بوده را کشف و ضمیمه پرونده می نمایند.

🔻با تحقیقات به عمل آمده از مظنون، وی ابتدا منکر قضیه شده ولی در مواجهه با مدارک و مستندات متقن پلیس، در نهایت لب به اعتراف گشوده و راز جنایت خود را با همکاری یکی از دوستانش فاش ساخت.

🔻متهم اعلام داشت: از طریق یکی از دوستانش به هویت معلوم با متوفی آشنا شده و با پیشنهاد دروغین ازدواج وی را فریب داده و طی هماهنگی قبلی فیمابین، او را به منزل مسکونی خالی از سکنه خود انتقال و دو شبانه روز نامبرده را در آن محل نگهداری نموده است. با توجه به اینکه متهم هویت خود را بنام حسین به متوفی اعلام نموده بوده و از بیان نام و مشخصات دقیق خویش خودداری می کرده است، متوفی در زمان حضور در منزل، مدارک شناسایی متهم را یافته و هویت پنهان و اصلی وی را شناسایی می کند.

🔻نظر به اینکه هیچیک از متهمان قصد ازدواج با مقتول را نداشته و برای سو استفاده از وی، او را فریب داده بودند، طی اعتراض و پرخاشگری مقتول، در جهت رهایی از دست وی به بن بست رسیده و در هنگام شب، متهم ن.ذ به تنهایی و با دستان خود با ایجاد فشار بر گلوی مقتول وی را به قتل رسانده و با انتقال جسد به خودرو، به سمت شهرستان نمین حرکت و در مسیر راه مقتول را در حریم جاده رها می نماید…

🔻متهم دیگر پرونده نیز طی تحقیقات پلیسی، اظهارات همدست خود را تایید نمود.

🔻در نهایت و در کمتر از ۷۲ ساعت از پس از وقوع جنایت، متهمان دستگیر و به مراجع قضایی معرفی گردیدند./پلیس اردبیل

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

محمد واهبی نوجه ده قهرمان مسابقات پاورلیفتینگ باشگاههای استان شد

🏆حاج محمد واهبی، عضو شورای روستای نوجه ده قهرمان مسابقات ...

پل تاریخی نوجه ده و قله ساوالان/معماری خاص!

💢معماری خارق العاده و  منحصر به فرد پل تاریخی نوجه ...

کارآفرین نوجه ده ای در برنامه صبح بخیر ایران شبکه یک سیما+دانلود

🎙بهنام مددی در برنامه صبح بخیر ایران: کار خود را از ...

تصحیح نام روستای نوجه ده در تیتراژ پایانی سریال "آنام"

تصحیح نام روستای نوجه ده در تیتراژ پایانی سریال "آنام" ...

پخت فطیر سنتی نمین در تهران+نشانی

💢پخت فطیر سنتی نمین باکیفیت و طعم عالی برای نخستین ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما