636280601542125239

⭕️گزارش پلیس اردبیل از جزئیات کشف جسد خانمی با هویت معلوم در جاده نمین _ فندقلو

🔻در ساعت ۰۸ و ۱۱ دقیقه روز دوشنبه در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیس ۱۱۰ مبنی بر وجود جسد خانمی در جاده نمین _ فندقلو ، بلافاصله فرمانده انتظامی شهرستان به همراه اکیپهای تخصصی پلیس ، دادستانی و بازپرس ویژه قتل در محل حاضر و به بررسی ابعاد مختلف موضوع پرداختند.

🔻در بررسیهای اولیه مشخص گردید جسد متعلق به خانمی حدودا ۳۰ ساله و بدون پوشش است. لذا با اثربرداری و انجام معاینات اولیه توسط پزشکی قانونی ، جسد جهت تعیین علت تامه فوت به پزشکی قانونی منتقل و کارآگاهان پلیس با تشکیل پرونده مقدماتی ، به جستجوی سرنخها پرداختند.

🔻در حین رسیدگی به پرونده ، احدی از شهروندان به هویت معلوم با پلیس تماس گرفته و از فقدانی خواهرش به هویت ن.ح متولد ۱۳۶۶ ساکن یکی از روستاهای حوالی محل کشف جسد خبر داد.

🔻با حضور این فرد در پلیس آگاهی و مشاهده تصاویر ، اعلام نمود جسد متعلق به خواهرش با هویت فوق بوده که روز جمعه مورخه ۹۶/۰۶/۰۲ منزل را ترک نموده و به تصور برگشتن وی به منزل ، در خصوص فقدانی وی به مراجع انتظامی و قضایی اطلاع نداده اند.

🔻با تشخیص هویت جسد ، تحقیقات پزشکی قانونی و کارآگاهان پلیس در جهت تعیین علت تامه فوت و موشکافی ابعاد مختلف حادثه ادامه دارد که به محض حصول نتایج قطعی ، اطلاع رسانی خواهد گردید.

🔻در پی کشف جسد خانمی به هویت معلوم در جاده نمین _ فندقلو، کارآگاهان تحقیقات ویژه خود را از اولیای دم آغاز و در پیگیری سرنخها دریافتند که دو روز قبل از کشف جسد، فردی ناشناس با استفاده از گوشی متوفی با منزل وی تماس برقرار و اعلام نموده است نامبرده در نزد وی و در یکی از شهرستانهای اردبیل می باشد که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند.

🔻اولیای دم با تصور موضوع ازدواج، از اعلام فقدانی وی به مراجع انتظامی خودداری می نمایند.

🔻کارآگاهان با بررسی سرنخهای به دست آمده، خودروی سمند بژ رنگی را تحت مالکیت فردی با هویت معلوم در آبی بیگلو شناسایی و با بررسی سوابق اخلاقی و رفتاری وی، طی هماهنگی قضایی مشارالیه را دستگیر و در بازرسی از خودرو، یکی از سرنخها که پوکه سیم کارت بوده را کشف و ضمیمه پرونده می نمایند.

🔻با تحقیقات به عمل آمده از مظنون، وی ابتدا منکر قضیه شده ولی در مواجهه با مدارک و مستندات متقن پلیس، در نهایت لب به اعتراف گشوده و راز جنایت خود را با همکاری یکی از دوستانش فاش ساخت.

🔻متهم اعلام داشت: از طریق یکی از دوستانش به هویت معلوم با متوفی آشنا شده و با پیشنهاد دروغین ازدواج وی را فریب داده و طی هماهنگی قبلی فیمابین، او را به منزل مسکونی خالی از سکنه خود انتقال و دو شبانه روز نامبرده را در آن محل نگهداری نموده است. با توجه به اینکه متهم هویت خود را بنام حسین به متوفی اعلام نموده بوده و از بیان نام و مشخصات دقیق خویش خودداری می کرده است، متوفی در زمان حضور در منزل، مدارک شناسایی متهم را یافته و هویت پنهان و اصلی وی را شناسایی می کند.

🔻نظر به اینکه هیچیک از متهمان قصد ازدواج با مقتول را نداشته و برای سو استفاده از وی، او را فریب داده بودند، طی اعتراض و پرخاشگری مقتول، در جهت رهایی از دست وی به بن بست رسیده و در هنگام شب، متهم ن.ذ به تنهایی و با دستان خود با ایجاد فشار بر گلوی مقتول وی را به قتل رسانده و با انتقال جسد به خودرو، به سمت شهرستان نمین حرکت و در مسیر راه مقتول را در حریم جاده رها می نماید…

🔻متهم دیگر پرونده نیز طی تحقیقات پلیسی، اظهارات همدست خود را تایید نمود.

🔻در نهایت و در کمتر از ۷۲ ساعت از پس از وقوع جنایت، متهمان دستگیر و به مراجع قضایی معرفی گردیدند./پلیس اردبیل

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

انتخاب علی قلی‌زاده نوجه‌ده بعنوان 11 بازیکن برتر نیم فصل اول لیگ برتر

⚽️ علی قلی‌زاده نوجه‌ده، بازیکن نمینی‌الاصل از سوی سایت پرطرفدار ...

حضور بهنام مددی نوجه ده بعنوان جوان موفق در برنامه پایش شبکه یک+فیلم

مهندس "بهنام مددی نوجه ده" در مسابقه جوان موفق سال در ...

مصاحبه اختصاصی شبکه سبلان با جوان کارآفرین اهل نوجه ده+تصاویر

🎥مصاحبه برنامه تلويزيوني اقتصاديميز شبكه سبلان با "امید یوسفی نوجه ...

حضور امید یوسفی نوجه ده بعنوان جوان موفق در شبکه یک سیما+فیلم

💢امید یوسفی نوجه ده شب گذشته در برنامه پایش شبکه ...

نیروگاه برق با سوخت زباله توسط جوانان نوجه ده در نمین احداث می شود

اردبیل - ایرنا- فرماندار نمین گفت: نیروگاه تولید برق با ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما