استوار دوم وظیفه “ایرج ناصری گللو” مسن‌ترین سرباز نیروی انتظامی اهل نمین که در شهرستان نمین استان اردبیل خدمت می‌کند، بعنوان ساعی‌ترین سرباز این نیرو در کشور انتخاب شده و مورد تجلیل قرار گرفت.

ناصری گللو

به گزارش نوجه ده نیوز به نقل از ایرنا، ناصری ۴۳ ساله و متاهل بوده و دارای ۲ فرزند دختر می‌باشد، مشکلات اقتصادی علت غیبت وی از خدمت سربازی بوده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اردبیل روز دوشنبه  گفت: این استوار دوم وظیفه به خاطر وظیفه‌شناسی و تلاش صادقانه در محل خدمت بعنوان ساعی‌ترین سرباز سال ۹۸ معرفی شده است.

سرهنگ کریم نوری افزود: سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی با ارسال لوحی از ” ایرج ناصری” بعنوان سربازی ساعی تقدیر کرده است.

در متن لوح تقدیر اهدایی فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران خطاب به ایرج ناصری گللو آمده است: اکنون که با لطف الهی و تلاش مستمر در خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان سرباز ساعی سال ۱۳۹۸ ناجا انتخاب شدید ضمن ابراز خرسندی و تقدیر و تشکر از تلاش‌های جنابعالی امیدوارم در سالی که به نام “سال رونق تولید” مزین گردیده است با اتکال به خداوند تبارک و تعالی و در ظل توجهات امام عصر(عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری همواره موفق و سربلند باشید.


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

نمایش میدانی "گلین بالا" با استقبال باشکوه مواجه شد

نمایش میدانی "گلین بالا" به همت انجمن بانوان سرزمین ...

مسن‌ترین سرباز نیروی انتظامی، ساعی‌ترین سرباز کشور شد

استوار دوم وظیفه "ایرج ناصری گللو" مسن‌ترین سرباز نیروی انتظامی ...

زندگینامه خیر و پیرغلام حسینی مرحوم حاج «شکر خداپرست نوجه ده»

حاج "شکر خداپرست نوجه ده" متولد پانزدهم اردیبهشت سال ۱۳۰۷ ...

سوپر گل علی قلی زاده نوجه ده در جام حذفی بلژیک

سوپر‌ گل علی قلیزاده نوجه ده در بازی جام ...

معرفی مهندس مهرداد واهبی نوجه ده

عضو کمیته فنی متناظر ماشین‌ابزار ایران (ISO/ISIRI TC 39)  ...

توييتر ما

No public Twitter messages.

حاميان ما